13 Червня, 2024

500 “зелених” тільки на гаджети!

Рядова американська сім’я витратить на підготовку дитини до нового шкільного сезону $ 1.642, а це майже на 33% більше, ніж минулого року.  До такого висновку прийшли аналітики фінансової компанії American Express, передає http://www.diasporanews.com/

Одна з головних причин підвищених витрат – комп’ютеризація  американських шкіл.Освітні установи поступово відмовляються від простих книг і переходять на планшети. Щоправда, держава не може оплатити їх, тому  тому пересічний сім’ї доведеться витратити $ 505 на гаджети.

Кожна друга сім’я збирається купувати необхідні девайси в кредит або передати дитині вже наявний в будинку планшет (комп’ютер).«Головна проблема полягає в тому, що Департамент освіти оплачує лише 11% шкільної електроніки, а інші витрати лягають на плечі батьків”, – кажуть американські вчителі.

Варто зазначити, що у шкільному сезоні 2016/2017 держава витратить на одного учня $ 11.670 і майже третина цих грошей буде витрачено на програми, які не мають прямого відношення до процесу освіти. Зокрема, на безрезультативну боротьбу із шкільним садизмом (school bullying) та обіди з низьким вмістом солі / цукру.

Слідом за витратами на електроніку слідують значні витрати на спортивну екіпіровку. За даними аналітиків,
62% хлопчиків та 55% дівчаток, які навчаються в хай-скул, займаються спортом мінімум два рази на тиждень. Найбільш популярними є американський футбол, баскетбол, біг, бейсбол та європейський футбол. В середньому, на спортивну екіпіровку батьки витрачають $ 390 за шкільний сезон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *