13 Липня, 2024

9-річну українку знайшли вбитою у Німеччині: дівчинка зникла дорогою до школи

Дев’ятирічна Валерія, юна українська біженка, яка зникла по дорозі до школи в Німеччині на початку цього місяця, була знайдена вбитою у лісі. Про це повідомила місцева поліція в середу, пише Yahoo.

9-річну українку знайшли вбитою у Німеччині: дівчинка зникла дорогою до школи

«Ми впевнені, що померла — це зникла 9-річна Валерія… Валерія стала жертвою злочину. Ми розслідуємо вбивство», — сказав журналістам на пресконференції в середу голова поліції Саксонії Карстен Кемпф.

На жаль, жахливе оголошення було зроблено лише через кілька годин після того, як батько Валерії, Роман, оприлюднив відеозвернення з передової в Україні, де він бореться з російськими силами після того, як його дочка та її мати втекли до безпечної країни після початку повномасштабного вторгнення.

«Поки я захищаю спокійний сон українських дітей на передовій, моя власна дочка зникла безвісти, — сказав він у відео. — Я звертаюся до тих, хто причетний до її зникнення: знайдіть сміливість повернути нашу улюблену дитину до нас. Дуже сподіваюся, що скоро зможу обійняти свою дочку».

Його прохання прозвучало приблизно в той же час, коли поліція повідомила, що знайшла тіло 9-річної дівчинки у вівторок. Вона була знайдена в лісовій зоні неподалік від її тимчасового дому в місті Дьобельн, Саксонія, схована під чагарниками. Масштабні пошукові зусилля, в яких взяли участь понад 400 поліціянтів, були розпочаті після того, як дівчинка не з’явилася в школі 3 червня. Останній раз її бачили того ранку по дорозі до класу.

Поліція заявила, що на тілі Валерії були ознаки насильства, але старший прокурор Інгрід Бургхарт зазначила, що немає доказів того, що насильство було сексуального характеру.

Свідок повідомив поліції через два дні після зникнення дівчинки, що «чув крики», які доносилися з лісу, де пізніше була знайдена Валерія, тому слідчі розглядають цю зону як місце злочину.

Валерія, прізвище якої поліція не розкрила, переїхала до Німеччини разом із матір’ю на початку 2022 року. Її батько повідомив, що зараз працює над отриманням відповідних документів для поїздки до Німеччини після того, як йому було надано тимчасову відпустку з військової служби.

9-річну українку знайшли вбитою у Німеччині: дівчинка зникла дорогою до школи

Слідчі поки не розповіли про підозрюваних і не назвали можливий мотив.