21 Липня, 2024

alyona alyona та Jerry Heil представлятимуть Україну на «Євробаченні-2024». Відео

Українці обрали своїх представників на пісенний конкурс «Євробачення-2024» у Мальме. Відбір-2024 знімали у п’ятницю через проблеми безпеки, але через технічні проблеми з додатком «Дія» голосування завершилося лише у неділю, пише Eurovision World.

alyona alyona та Jerry Heil представлятимуть Україну на «Євробаченні-2024». Відео

Публічне голосування відбувалося саме у «Дії», тому завершилося вчора, а не в суботу ввечері, як планувалося, через що результати були відкладені на 22 години. Правила Відбору дозволяли журі сформувати вирішальний результат у разі неможливості проведення телеголосування, але одна з журі, Джамала, переможниця «Євробачення-2016», була проти:

«Ми всі троє (членів журі) наполягали на тому, щоб голосували люди. Я дуже рада, що публіка висловилася, адже це суть Євробачення», — заявила Джамала.

Серед 11 артистів, які змагалися у Відборі 2024, alyona alyona & Jerry Heil змогли забезпечити собі перемогу та представлятимуть Україну з піснею «Teresa & Maria». Вони посіли друге місце серед журі та перемогли у голосуванні публіки.

Дивіться відео переможного виступу на Відборі від Суспільного мовника:

Нацвідбір на «Євробачення 2024» вели колишні ведучі «Євробачення» Юлія Саніна та Тімур Мірошниченко, а також комік Василь Байдак. Екс-переможці Руслана, Kalush Orchestra, Джамала та інші українські виконавці «Євробачення» та «Дитячого Євробачення» виступали в інтервалі.

За можливість представляти Україну в Мальме в травні змагалися 11 артистів.

Переможця визначали голосування журі та глядачів, кожен з яких нараховував 50%.

Трійка журі була обрана публікою: Джамала (переможниця «Євробачення-2016»), Андрій Данилко, він же Вєрка Сердючка (друге місце, «Євробачення-2007») та Сергій Танчинець (фронтмен українського рок-гурту «Без Обмежень»).

alyona alyona та Jerry Heil представлятимуть Україну на «Євробаченні-2024». Відео