12 Червня, 2024

Американська порноактриса відсудила у Трмпа 44 тисячі доларів

Американська порноакторка Стормі Деніелс, яка написала книгу про інтим із президентом США Дональдом Трампом відсудила у нього 44,100 тисяч доларів. Про це пише USA Today Дональд Трамп повинен сплатити порноакторці всю суму, покривши витрати 41-річної зірки на юристів.

Нагадаємо, що два роки тому порноактриса Стормі Деніелс подала позов до суду Лос-Анджелеса, вимагаючи визнати недійсною угоду про мовчання, яка була укладена з Дональдом Трампом у 2016 році, до його обрання на пост президента США.

У 2018 році видання The Wall Street Journal написало, що колишній адвокат Трампа Майкл Коен заплатив 130 тисяч доларів Деніелс в рамках угоди про нерозголошення її зв’язку з президентом. Вже у 2019 році Деніелс зажадала визнати недійсною вищезазначену угоду та почала через суд виборювала право розповідати про все, що хоче.

Також варто зазначити, що жінка написала книгу спогадів про інтим з президентом, а також у 2011 році порноакторка проходила тест на детекторі брехні, який визначає чи каже людина правду на 99%. На три запитання про зв’язок із Трампом вона відповіла “так” і поліграф показав, що Стормі казала правду.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *