13 Липня, 2024

Американського дипломата знайшли мертвим у готелі Києва

В одному з номерів готелю Hilton у Києві було знайдено тіло співробітника посольства США. Місцеві ЗМІ, зокрема онлайн-газета Strana UA, повідомили, що на тілі загиблого не було виявлено ознак насильницької смерті, а двері номера були зачинені зсередини, розповідає Newsweek.

Американського дипломата знайшли мертвим у готелі Києва

Джерела в правоохоронних органах підтвердили, що тіло аташе посольства було виявлено близько 11:00. За їхніми словами, чоловік прибув до України 15 червня і мав проблеми зі здоров’ям, зокрема високий рівень холестерину.

Розтин тіла не проводився, його передали представникам посольства США.

Речник Державного департаменту США Метью Міллер під час пресконференції підтвердив смерть дипломата, наголосивши, що чоловік помер природною смертю.

«Немає жодних ознак насильства чи підозрілих обставин», — зазначив він. Міллер також додав, що загиблий був працівником уряду США під юрисдикцією посольства у Києві.

У березні цього року журнал Foreign Policy повідомив, що Державний департамент США планує збільшити кількість дипломатів у посольстві в Києві до 30-40 осіб для покращення мобільності та ефективності роботи, особливо під час війни. Наразі в посольстві працює від 100 до 200 дипломатів і військовослужбовців, і це чисельне поповнення має полегшити їхню роботу.

Попри рекомендації Державного департаменту США уникати поїздок до України через активний збройний конфлікт, деякі американські громадяни все ще залишаються в країні. Їм радять бути обережними через можливі військові атаки, злочинність та громадські заворушення, а також стежити за останніми повідомленнями про безпеку.