20 Липня, 2024

Байден прокоментував російські ракетні атаки по Україні 8 липня

Президент США Джо Байден заявив, що Сполучені Штати та їхні союзники зміцнять протиповітряну оборону України. Про це йдеться у заяві Байдена після нещодавніх ракетних ударів Росії по Україні, повідомляє Ukrinform.

Байден прокоментував російські ракетні атаки по Україні 8 липня

«Ракетні удари Росії, які сьогодні забрали життя десятків українських цивільних осіб і завдали шкоди та призвели до постраждалих у найбільшій дитячій лікарні Києва, є жахливим нагадуванням про жорстокість Росії. Важливо, щоб світ продовжував підтримувати Україну в цей важливий момент і щоб ми не ігнорували російську агресію», — сказав американський лідер.

Він зазначив, що прийматиме президента України та лідерів НАТО на саміті у Вашингтоні.

«Я вітатиму президента Зеленського та лідерів НАТО у Вашингтоні, і я зустрінуся з президентом Зеленським, щоб чітко заявити, що наша підтримка України є непохитною.

Разом із нашими союзниками ми оголосимо нові заходи для зміцнення протиповітряної оборони України, щоб допомогти захистити їхні міста та цивільних від російських ударів», — наголосив Байден.

Він знову підтвердив, що Сполучені Штати підтримують народ України.

Як повідомляє Ukrinform, внаслідок ракетних ударів Росії по Україні 8 липня загинули 37 людей і понад 170 були поранені. Загалом було пошкоджено майже 100 об’єктів: житлові будинки, дитячу лікарню, дитячі садки, пологовий будинок, коледж та бізнес-центр.

Байден прокоментував російські ракетні атаки по Україні 8 липня