13 Липня, 2024

Байден може відвідати Польщу з приводу річниці повномасштабної війни в Україні

Очікується, що президент Джо Байден відвідає Польщу цього місяця, щоб відзначити річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну, за словами трьох осіб, знайомих із плануванням, пише NBC News.

Байден може відвідати Польщу з приводу річниці повномасштабної війни в Україні

Наразі планується, що Байден відвідає Польщу ближче до кінця лютого, повідомили джерела. Вони зазначили, що поїздка не є остаточно вирішеною, поки Білий дім не оголосить про це, і що плани можуть змінитися.

Речник Ради національної безпеки відмовився від коментарів. Не було зрозуміло, чи будуть додані додаткові зупинки до поїздки.

Минулого місяця видання повідомило, що Байден розглядає можливість поїздки до Європи, включаючи, можливо, Польщу, щоб відзначити річницю великої війни, яка почалася 24 лютого 2022 року.

Тодішні джерела повідомили, що Білий дім розглядає способи, як Байден може відзначити цю віху, щоб привернути увагу до стійкості України проти жорстокої військової кампанії Росії та підтвердити солідарність США з українським народом.

Відвідування Європи дасть Байдену можливість особисто сприяти більшій єдності в рамках американсько-європейського альянсу. Президент США прокоментував важливість цієї єдності, коли 25 січня оголосив, що Сполучені Штати надішлють Україні 31 танк Abrams.

«Я говорив про це давно — з боку Росії очікується, що ми розійдемося, ми не залишимося єдиними. Але ми повністю, зовсім, тотально єдині», — сказав Байден.

Минулого тижня Департамент оборони повідомив, що з моменту вторгнення Росії адміністрація Байдена виділила понад 29,3 мільярда доларів на безпекову допомогу Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *