Facebook виділяє понад пів мільйона доларів на боротьбу із ненавистю в інтернеті

Facebook виділяє понад пів мільйона доларів на боротьбу із ненавистю в інтернеті

SHARE THIS!

Facebook передасть Технічному університету Онтаріо 500 тисяч канадських доларів (близько 385 тисяч доларів США) на створення Глобальної мережі боротьби із ненавистю. Про це повідомляє Zik із посиланням на прес-службу Технічого університету Онтаріо (Торонто).

“Центр з питань ненависті, упереджень та екстремізму Технічного університету Торонто й Facebook Канада створюють Глобальну мережу боротьби із ненавистю для вироблення стратегій, підходів та засобів запобігання ненависті й екстремізму, зокрема вивчення того, як вони поширюються та як їх спинити”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що Facebook передасть Центру 500 тис. дол. протягом наступних п’яти років, аби “підтримати його роботу із дослідження насильницького екстремізму”.

Також нове фінансування дозволить Центру найняти людину, в обов’язки якої входитиме “полегшення глобального партнерства та обмін знань із фокусом на дослідженні, розумінні й запобіганні ненависті, упереджень й екстремізму як онлайн, так і в реальному житті”.


SHARE THIS!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *