13 Червня, 2024

Канадієць українського походження надав Торонтському університету 250 млн доларів на підтримку медичних досліджень

Фонд Temerty Foundation, заснований канадським підприємцем і меценатом українського походження Джеймсом (Джимом) Темертеєм, надав Торонтському університету (The University of Toronto) 250 млн доларів на підтримку досліджень у галузі охорони здоров’я. Про це повідомляється на сайті університету.

За словами президента Торонтського університету Меріка Гертлера, пожертва «знаменує початок нової ери та піднімає канадську благодійність на безпрецедентний рівень щедрості», підштовхуючи всесвітньо відомий медичний факультет університету і партнерських лікарень до більшого наукового та клінічного лідерства у вирішенні найбільших сьогоднішнього та завтрашнього дня в галузі охорони здоров’я людини. «250-мільйонна пожертва підтримає відкриття, співпрацю, інновації, рівність та добробут студентів медичного факультету Торонтського університету та його асоційованої лікарняної мережі, просунувши своє лідерство як глобальний центр передових технологій у галузі охорони здоров’я», – йдеться у повідомленні.

Цікаво, що цей грант є найбільшим в історії Канади та однією з найбільших пожертв, зроблених на міжнародному рівні медичному факультету. Як повідомляється, на подяку за цю надзвичайну благодійність медичний факультет університету буде називатись медичним факультетом ім.Темертея (The Temerty Faculty of Medicine).

Нагадаємо, що Темертеї є відомими меценатами та волонтерами. Зокрема, Джеймс та Луїза Темертеї підтримують багато фондів та стипендій в Канаді та за її межами. За свою діяльність Джеймс Темертей був серед іншого, нагороджений найвищою державною відзнакою Канади – Орденом Канади (2008 р.) та державною нагородою України – орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня (2015 р.). 

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *