20 Липня, 2024

Леді Гага виступила у Лас-Вегасі в ексклюзивній сукні від українського бренду. Відео

Американська поп-діва Леді Гага з’явилася на своєму концерті у вбранні українського бренду — сукню було створено всього за чотири дні, розповідає Obozrevatel.

Леді Гага виступила у Лас-Вегасі в ексклюзивній сукні від українського бренду. Відео

Леді Гага обрала український бренд SANTA для виступу на своєму джазовому шоу La Vie En Rose у Лас-Вегасі, США, та приєдналася до рядів шанувальників українського одягу. Спеціальна сукня була створена всього за чотири дні.

Образ складався з базової сукні у стилі білизни та накидки з пір’ям. Згідно з Instagram Ukrainian Fashion Week, особистий стиліст Леді Гаги Том Іребаут допоміг українцям.

«Креативній команді ательє вдалося створити індивідуальну сукню всього за 4 дні — це результат плідної співпраці зі стилістом співачки Томом Іребаутом», — зазначили в UFW.

Ця сукня існує в єдиному екземплярі, її носить саме поп-співачка. Образ артистки був асиметричним. За словами бренду, сукня була виготовлена з матового шовкового атласу ніжно-рожевого кольору. Один рукав довгий, а інший ледь покриває плече. Об’ємні пір’я пришиті майже до всіх країв сукні.

«Неповторна Леді Гага в сукні SANTA, спеціально створеній для виступу Jazz & Piano в Лас-Вегасі. Це ексклюзивне вбрання було розроблено спеціально для Леді Гаги у ніжно-рожевому кольорі з пофарбованими страусовими пір’ями та ручною вишивкою», — прокоментували в бренді.

Образ артистки доповнював чорний обруч з пір’ям від Керрі Дженкінсон та кольє від Swarovski.