24 Червня, 2024

Океан Ельзи презентували нове відео, над яким музиканти дистанційно працювали із США (ВІДЕО)

Після тривалої перерви “Океан Ельзи” презентував нову пісню. Називається вона “Коли ми станем собою”, і це перший синґл з майбутнього альбому групи, над яким працюють музиканти. Про це йдеться на офіційному сайті гурту.

“2020-й рік вніс свої особливості й до роботи над записом, зокрема цієї пісні. Річ у тому, що гітарну партію для неї записував клавішник групи Мілош Єліч, оскільки гітарист ОЕ Владімір Опсеніца іще на початку епідеміологічних обмежень навесні застряг у Сполучених Штатах і  працював з командою дистанційно. Саме так, перебуваючи на онлайн зв’язку з музикантами в Києві, він записав партію електрогітари на студії в Нью-Йорку”, – йдеться у повідомленні.

Разом з синглом Океан Ельзи презентували і відео на нього. “Життя змінюється і в цьому ритмі і тривозі ми все більше ховаємось у своїх маленьких бульбашках, проживаючи дні в акваріумах самотності, забуваючи про те, хто ми є насправді. Мені дуже хотілося передати цю атмосферу і дозволити їй змінитися в кадрі. Дати можливість героям вийти за межі скляної стіни і відчути радість спілкування, віднайти себе справжніх”, – розповіла режисер кліпу Анні Бурячкова. Додамо, що головну жіночу роль в кліпі виконала народна “гуцулка”, чудова акторка Варвара Лущик.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *