Служба громадянства та імміграції США (USCIS) відповідає на поширені запитання щодо процесу повторного гуманітарного пароля для деяких українців та їхніх найближчих родичів. Розглянемо низку питань, які стосуються подання на повторний гуманітарний пароль за програмою Uniting for Ukraine для дітей молодше 14 років.
Нагадаємо, що на UA Diaspora є спеціальна рубрика Uniting for Ukraine: у ній ви знайдете корисну інформацію щодо програми.
Якщо ви подаєте заяву на повторний гуманітарний пароль для дитини віком до 14 років, чи маєте ви щось зробити інакше, ніж для більш дорослих дітей?
Під час подання заяви на повторний гуманітарний пароль батьки або законні опікуни можуть підписати документи за неповнолітню дитину віком до 14 років, хоча неповнолітня особа до 14 років також може підписати їх за себе. Діти віком від 14 років, як правило, повинні підписуватися самостійно, якщо можуть це зробити. Якщо батько або законний опікун заповнює інформацію для своєї дитини, він має заповнити свою інформацію в розділі preparer.

Ви подали заяву на повторний гуманітарний пароль вашої дитини віком до 14 років. Як вам підписати своє ім’я в онлайн-формі для дитини?
Якщо ви підписуєтеся за дитину як її батько або законний опікун, ви повинні підписуватись своїм ім’ям із зазначенням, що ви робите це «за» або «від імені» дитини («for», «on behalf on»). Ви також повинні вказати ім’я дитини.
Якщо один із батьків розписується за неповнолітню дитину, то для встановлення батьківських стосунків він повинен надати свідоцтво про народження або рішення про усиновлення. Законний опікун також може підписати документи за дитину, яка не досягла 14 років, а також за розумово недієздатну особу будь-якого віку. Документи-підтвердження теж потрібні.
Чи потрібно батькам або законним опікунам надавати інші або додаткові докази для дітей віком до 14 років?
Кожна особа має подати власну заяву на повторний гуманітарний пароль відповідно до процесу, незалежно від віку. Батьки або законні опікуни можуть заповнити заяву на неповнолітнього віком до 14 років, підписавшись за нього та надавши доказ родинно-правового зв’язку.