13 Липня, 2024

Скільки республіканців наразі підтримують допомогу США Україні: опитування

The Axios/Ipsos Two Americas Index виявив, що підтримка республіканців щодо допомоги Україні нижча, ніж підтримка всіх дорослих американців, пише The Hill.

Скільки республіканців наразі підтримують допомогу США Україні: опитування

Нове опитування показало, що 42 відсотки республіканців підтримують надання Сполученими Штатами зброї та фінансової підтримки Україні. Троє з п’яти американців, або 59 відсотків, кажуть, що вони підтримують надання США зброї та надсилання фінансової підтримки Україні в її війні з Росією, і 79 відсотків демократів сказали, що вони підтримують такий вид допомоги. Серед незалежних 60% підтримують допомогу Україні фінансово та надсиланням зброї.

Лідери республіканців розділилися щодо того, чи повинні США продовжувати підтримувати Україну у війні проти Росії. Губернатор Флориди Рон ДеСантіс відповів на інтерв’ю з Такером Карлсоном з Fox News цього тижня, заявивши, що допомога Україні не є «життєво важливим інтересом» для Сполучених Штатів і що війна є «територіальною суперечкою». Дональд Трамп також заявив, що Україна не є «життєво важливим інтересом» для США.

Цього тижня республіканці в Сенаті дистанціювалися від позиції ДеСантіса щодо України, і багато з них заявили, що вони не згодні з тим, що він мав сказати про інтереси США в Україні.

Також, згідно опитування, 54 відсотки американців сказали, що зосередженість США на національній обороні та національній безпеці зробила Америку безпечнішою за останні 20 років. 51 відсоток демократів погодилися з цим твердженням і 65 відсотків республіканців. Близько двох третин американців також заявили, що вони виступають проти будь-якого скорочення витрат на армію та національну оборону США.

Через 20 років після вторгнення в Ірак опитування показало, що 36 відсотків американців погоджуються з тим, що вторгнення США в країну було правильним. 58 відсотків республіканців сказали, що це було правильно, а 26 відсотків демократів повідомили про те ж саме.