18 Липня, 2024

Шольц пояснив, чому Путіну не варто робити ставки на вибори президента США

Канцлер Німеччини Олаф Шольц 19 березня, під час конференції «Європа 2024» у Берліні, підкреслив, що рішучість надати військову підтримку Україні наразі є найважливішим посланням для Володимира Путіна від союзників України, пише DW.

Шольц пояснив, чому Путіну не варто робити ставки на вибори президента США

«Він повинен знати, що його припущення про те, що ми не зможемо підтримувати Україну стільки, скільки це необхідно, є помилковими», — сказав канцлер Німеччини.

«Це означає, що він не може розраховувати на обрання в США президента, який негайно поховає разом зі Штатами й Україну, — додав він. Коментуючи президентські вибори в Росії, які завершилися в неділю, Шольц заявив, що Путін організував «щось на зразок перевиборів».

Також вчора з’являлися новини про те, що Шольц не буде вітати Путіна із результатами цих виборів.

Канцлер Німеччини вкотре відкинув можливість «мирного диктату» Росії в Україні. Водночас він захистив політика зі своєї партії, голову парламентського клубу СДПН Рольфа Мютценіха, якого різко критикують за пропозиції щодо «заморожування» конфлікту. За словами канцлера, Мютценіх є рішучим прихильником постачання зброї в Україну.

Під час дебатів у Бундестазі щодо передачі Taurus Україні минулого тижня Мютценіх запитав: «Чи не час нам не тільки говорити про те, як вести війну, а й думати про те, як заморозити війну і припинити її пізніше?»

Пізніше вони відмежувалися від його заяв, зокрема: Міністри оборони Борис Пісторіус і закордонних справ Анналена Бербок. Опозиційні християнські демократи розкритикували ці слова як «небезпечні».

Шольц пояснив, чому Путіну не варто робити ставки на вибори президента США