24 Червня, 2024

США посилили видачу робочих віз для IT-фахівців

Уряд США ввів нові обмеження щодо віз типу Н-1В для висококваліфікованих працівників. Так, згідно розпорядженням Міністерства з внутрішньої безпеки США, скорочено перелік професій для отримання віз H-1B.

Зокрема, тепер від заявників будуть вимагати підтвердження диплома університету в професійній області, в якій вони хочуть працювати. Також, якщо таких працівників наймають через треті компанії, їм будуть видавати ці візи лише на один рік замість трьох, як було раніше. Крім того, нове розпорядження Міністерства праці США вимагає, щоб американські компанії підвищили зарплати для одержувачів віз H-1B, що може зробити пошук робочої сили за кордоном менш вигідним.

Як зазначає Голос Америки, візи категорії H-1B видають професіоналам в області, де потрібна висока кваліфікація, вони дуже поширені серед працівників IT-сектора, зокрема в Кремнієвій долині. Щорічно шляхом лотереї видають 85 тисяч таких віз. Найбільше їх видають вихідцям з Індії, Китаю та Канади. Українці станом на 2018 рік були на 25-му місці за кількістю отриманих таких віз. Того року було видано лише 720 таких віз.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *