18 Липня, 2024

Голлівудські зірки Гіларі Свонк і Алісса Мілано долучилися до допомоги Україні

Американські акторки Гіларі Свонк і Алісса Мілано долучилися до ініціативи UNITED24 як амбасадорки, аби підтримати Україну в її боротьбі проти російської агресії. Про це повідомляє платформа ініціативи, пише Espreso.

Голлівудські зірки Гіларі Свонк і Алісса Мілано долучилися до допомоги Україні

Двічі оскароносна Гіларі Свонк, зірка фільмів «Хлопці не плачуть», «Крихітка на мільйон доларів» та «P.S. Я кохаю тебе», зосередить свої зусилля на підтримці медичної допомоги. Алісса Мілано, відома своїми ролями в серіалах «Мелроуз Плейс» і «Всі жінки відьми», буде збирати кошти на розвиток освіти і науки в Україні.

Обидві актрорки виступили з емоційними зверненнями, закликаючи до міжнародної підтримки України.

«Сьогодні я дуже рада приєднатися до команди амбасадорів UNITED24, офіційної платформи збору коштів президента Зеленського. Україні потрібна наша підтримка як ніколи раніше. Повномасштабна війна в Україні є жорстокою, підлою та варварською. Вона повинна закінчитися справедливим миром і перемогою України», – наголосила Алісса Мілано.

Мілано звернулася до українців, висловлюючи свою підтримку: «Я хочу, щоб українці знали, що я стоятиму з Україною і підтримуватиму їх на цьому шляху».

Гіларі Свонк також записала емоційне відеозвернення: «Вже більше двох років Україна страждає від жорстокого, варварського та несправедливого російського вторгнення. Мир і безпека для народу України є необхідністю, і ми повинні допомогти їм досягти цього. Я підтримую народ України і запрошую вас приєднатися до мене».

Ініціатива UNITED24, створена за підтримки президента Володимира Зеленського, продовжує залучати міжнародних знаменитостей до збору коштів для важливих сфер, таких як освіта, наука та медична допомога.

Дії Свонк і Мілано підкреслюють глобальну солідарність з Україною і сприяють залученню додаткових ресурсів для підтримки країни.

Голлівудські зірки Гіларі Свонк і Алісса Мілано долучилися до допомоги Україні