18 Червня, 2024

У Британії випустять книжку 4-річного хлопчика

У Британії вчителька помітила неабиякий талант у 4-річного Надіма Шамма-Сургама івирішила йому допомогти випустити книгу його віршів. Про це пише видання The Bump

Вчителька, поетеса і переможниця премії Орвелла Кейт Кленчі спочатку познайомилася з мамою хлопчика, а потім дізналася і про його творчість. Кленчі почала публікувати вірші Надіма на своїй сторінці в соцмережах, щоб про нього дізналося більше людей, а згодом вона допомогла хлопчикові укласти договір з видавництвом Walker Books на публікацію його першої збірки віршів. Тож, Надім офіційно став наймолодшим автором, який уклав договір на видання власної книги.

Цікаво, що чотирирічний поет любить писати на абсолютно різні теми: від природи та простих побутових ситуацій до любові. Проте сам хлопчик поки не вміє писати і читати, тому він просто диктує свої твори мамі, яка їх записує. “Його вірші говорять про такі важливі почуття, такі як любов і самотність, і Надім знаходить для цього ідеальні слова. Вони прості, вони надихають, і в них є якась своя мудрість”, – вважає представниця видавництва Деніз Джонстон. Книга з віршами Надіма вийде у Великій Британії вже влітку наступного року.

Фото The Times

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *