23 Червня, 2024

У США охоронцям в’язниці пред’явили звинувачення через змушування засуджених дві години слухати “Baby Shark”

У штаті Оклахома двом колишнім охоронцям вʼязниці і їхньому начальнику предʼявили звинувачення за те, що вони змушували вʼязнів стоячи слухати дитячу пісню “Baby Shark” протягом щонайменше двох годин. Про це пише Insider.

Звинувачені — 21-річний Грегорі Корнелл Батлер, 21-річний Крістіан Чарльз Майлз та 50-річний Крістофер Раймонд Хендершотт. Їм предʼявили звинувачення у жорстокому поводженні з увʼязненим. Зазначимо, що багаторазове відтворення музики є формою психологічного катування. Майлз і Батлер звинувачуються у виконанні покарання, а Хендершотт у тому, що дозволив цьому статися. Коли офіс шерифа дізнався про покарання, Батлера і Майлза спочатку відсторонили від посади, а потім звільнили. Хендершотт пішов на пенсію.

У письмових свідченнях Майлз і Батлер визнали, що використовували пісню “Baby Shark” як покарання. Таким чином вони хотіли «дисциплінарно вплинути на сусідів по камері». За що саме їх таким чином карали — невідомо. Проте слідчі зазначили, що ця пісня викликала у засуджених «надмірне емоційне напруження».

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *