12 Червня, 2024

У США ПОЯСНИЛИ, ЧОМУ ЛЮДИ ОТРИМУЮТЬ ДИВНІ ПОСИЛКИ З НАСІННЯМ З КИТАЮ

Міністерство сільського господарства США встановило, що таємничі посилки з насінням з Китаю не несуть загрози для життя американців. Про це пише Business Insider.

У міністерстві сільського господарства США з’ясували, що все це — нешкідливі насіння рослин, гірчиці, квітучих рослин, овочів — всього 14 видів. «Інша проблема полягає в тому, що на насінні, мабуть, є невідоме покриття, можливо, інсектицид або фунгіцид», — сказав Робін Прайснер, фахівець з контролю за насінням в Департаменті сільського господарства США. За однією з версій, це може бути рекламний хід однієї з компаній. У Китаї ж кажуть, що пакетики не мають відношення до них, і жовті упаковки просто хтось підробив. Також існує версія, що масова розсилка таких пакетів з насінням може бути частиною нового шахрайства.

Нагадаємо, жителі 27 американських штатів отримали таємничі посилки з Китаю з невідомими насінням. Судячи з поштових марок, таємничий відправник зареєстрований у Китаї. Подібні посилки й досі отримують жителі США, Канади, Великобританії та Австралії, зазначається в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *