13 Липня, 2024

У США відбувся християнський літній табір для українських дітей

У Філадельфії відбувся християнський літній табір «Веселі канікули з Богом. Божа мудрість», який зібрав 32 дитини віком від 6 до 13 років, включаючи дітей-біженців з України, повідомляє Ukrinform.

У США відбувся християнський літній табір для українських дітей

Організатором заходу виступила Спільнота Святої Софії (США), про що було повідомлено на їхній сторінці у Facebook. Місцем проведення табору став Духовний центр Сестер Чину Святого Василія Великого в Дженкінтауні, штат Пенсильванія.

Програма табору була розроблена з метою інтеграції духовних і культурних традицій українського народу, а її головна тема стосувалася фундаментальних принципів християнської віри.

«Протягом зміни табору діти обговорювали значення Божої Мудрості у житті християн на прикладах створення світу, життя Соломона та притч Ісуса Христа; молилися; вивчали пісні; танцювали; займалися рукоділлям; брали участь у майстер-класах з малювання кавою, розпису лляних сумок і пеналів, створення аромотерапевтичних наборів із солі; вивчали основи фінансової грамотності; знайомилися з українською фольклорною спадщиною; ласували солодкою ватою; грали в навчальні та рухливі ігри; демонстрували свої таланти на конкурсі», зазначається в повідомленні.

Програму очолювала Ірина Іванкович, голова Спільноти Святої Софії в Америці, разом з аніматорами, які пройшли підготовку в рамках майстер-класів, організованих спільнотою протягом року.

Це вже восьма ініціатива Спільноти Святої Софії США, спрямована на духовне виховання молодого покоління українців. Захід також отримав підтримку Українського Федерального Кредитного Кооперативу «Самопоміч» у Філадельфії.

У березні цього року, під час візиту до США, глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук провів Божественну Літургію в Українському Католицькому Соборі Святої Родини у Вашингтоні, округ Колумбія, де учасники молилися за справедливий мир і перемогу України.

У США відбувся християнський літній табір для українських дітей