13 Червня, 2024

У США збанкрутувала одна з найстаріших компаній-виробників зброї

Заяву про банкрутство подала компанія Remington Outdoor Co та її дочірня компанія Remington Arms Company. Про це пише Bloomberg з посилання на заяву для суду штату Алабама. Агенство повідомляє, що заява про банкрутство пов’язана із продажем компанії.

Американський кодекс про банкрутство дозволяє підприємству продовжувати свою діяльність, поки воно розробляє плани по реструктуризації і погашення боргів. Це вже друге за два роки банкрутство Remington Outdoor. У березні 2018 року компанія почала цю процедуру через накопичених боргів, а в травні того ж року завершила її, передавши право власності основними кредиторами. Тоді рішення було пов’язане з серйозними фінансовими труднощами виробника зброї.

Цікаво, що історія Remington налічує понад 200 років. Компанія поставляла зброю за часів Громадянської війни в США і обох Світових воєн. Зараз вона належить інвестиційній фірмі Cerberus Capital Management. Варто зазначити, що згідно із статистикою ФБР, в лютому 2020 року американці придбали 2,8 мільйона одиниць зброї – це на 36% більше, ніж за аналогічний період тогоріч. Такі дані кілька місяців тому повідомила газета The New York Times.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *