13 Липня, 2024

США відкрили завод з виробництва артилерійських снарядів для України

У Мескіті, штат Техас, розпочав роботу новий завод компанії General Dynamics, який спеціалізується на виробництві артилерійських снарядів калібру 155 мм. Про це повідомляють одразу декілька джерел — Reuters, NYT та Voice of America, пише Ukrainska Pravda.

США відкрили завод з виробництва артилерійських снарядів для України

За повідомленнями, Пентагон поставив перед собою завдання виробляти до 100 000 артилерійських снарядів на місяць до кінця 2025 року для постачання зброї Україні.

Заводи у Скрентоні та Вілкс-Барре в Пенсильванії разом виробляють близько 36 000 снарядів на місяць. Новий об’єкт у Техасі зможе постачати 30 000 одиниць на місяць. Завод, відбудований за суму понад 500 мільйонів доларів США, складатиметься з трьох ліній виробництва та забезпечить 350 нових робочих місць.

Він розроблений для гнучкого виробництва різних типів боєприпасів з мінімальними налаштуваннями, що допоможе досягти цілей модернізації армії.

У місті Камден, штат Арканзас, в цей час будується ще один завод по виробництву боєприпасів. Крім того, Пентагон планує відкрити другу лінію виробництва снарядів на військовому заводі в Айові та частково відновити роботу заводу в Парсонсі, штат Канзас.

Міністр армії США Крістін Вормут підкреслила важливість цього об’єкту, відзначивши роль заводу в зміцненні національної оборони за рахунок збільшення виробництва.

«Робота, яка виконується на цих виробничих об’єктах, безпосередньо сприяє обороні нашої країни і робить нас сильнішими», — сказала Вормут на церемонії відкриття.

США відкрили завод з виробництва артилерійських снарядів для України