13 Червня, 2024

В Америці готуються до скорочення велфера!

Одна з найавторитетніших консервативних організацій Америки The Heritage Foundation, яка тісно співпрацює з обраними членами майбутньої адміністрації Дональда Трампа і республіканцями в Конгресі, випустила доповідь під назвою «Концепція реформи: Всеосяжна повістка для політики президентської адміністрації в 2017 році». У ній експерти закликають Трампа та “слонів” до різкого скорочення витрат на соціальні пільги, які “не в змозі покращити самодостатність населення”, повідомляє Diasporanews.

Аналітики пропонують пустити «під ніж» програми продовольчих талонів (SNAP), послуги безкоштовної медичної допомоги (Медікейд), а також багато інших.untitled1-j

На думку консерваторів, державні пільги не допомагають нужденним людям пережити важкий життєвий період і працевлаштуватися (це стверджують демократи). У реальності одержувачі велферу набагато частіше стають «хронічними» безробітними, які живуть виключно за рахунок платників податків.

Нагадаємо, The Heritage Foundation вісім останніх років критикувала політику Барака Обами щодо одержувачів велферу. З багатьох інших доповідей організації добре видно, що пріоритетними категоріями отримувачів пільг консерватори-інтелектуали вважають працюючих громадян США, пенсіонерів з досвідом роботи в Сполучених Штатах та  інвалідів.

The Heritage Foundation не вітає амністію нелегальних іммігрантів і вважає, що вона неминуче призведе до збільшення чисельності одержувачів велферу. Відтак, збиток для економіки, в разі легалізації жителів без документів, складе більше одного трильйона “зелених” протягом найближчих двадцяти років.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *