12 Червня, 2024

В Америці українці створили онлайн-платформу «Bandura Hangouts» для навчання і спілкування бандуристів

У Північній Америці створили онлайн-платформу «Bandura Hangouts», на якій молоді бандуристи зможуть спілкуватись та навчатись. Про це самі ж бандуристи повідомили на сторінці у Facebook Української капели бандуристів імені Тараса Шевченка (Ukrainian Bandurist Chorus, UBC)

Програму створено Комітетом таборів бандури Північної Америки, до якого увійшли, зокрема, керівництво, інструктори з чотирьох таборів бандури в Північній Америці. «Враховуючи поточні обставини (пандемію Covid-19 – ред.), табори бандуристів цьогоріч не проводитимуться. Попри це, ми створили платформу «Bandura Hangouts», де студенти-бандуристи усіх рівнів зможуть зібратися разом і отримати віртуальний досвід гри на бандурі», – йдеться у дописі.

Як зазначається, «Bandura Hangouts» представляє собою онлайн-програму, де молоді бандуристи матимуть змогу спілкуватися та отримувати нові знання про бандуру і гру на ній. Програма стартувала місяць тому. Вона пропонує, зокрема, майстер-класи з досвіченими викладачами гри на бандурі та вокалу, відеоуроки, навчальні матеріали, лекції тощо, зазначається на сайті «Bandura Hangouts».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *