Які медичні обстеження та щеплення мають виконати українські біженці в США

Які медичні обстеження та щеплення мають виконати українські біженці в США

США готуються прийняти більше переміщених українців зараз, коли адміністрація Байдена схвалила першу групу для в`їзду в рамках нової програми Uniting for Ukraine. Цього місяця за програмою почали прибувати українці, пише CNN.

“На початку травня були розіслані перші повідомлення, які дозволяли громадянам України виїжджати до США в рамках процесу Uniting for Ukraine”, – сказала Ліза Асеведо, речник Департаменту внутрішньої безпеки США. Станом на четвер «понад 15 000 людей можуть забронювати подорож», сказала Асеведо.

Щоб потрапити до Сполучених Штатів, ці мандрівники повинні відповідати певним вимогам, включаючи вакцинацію та обстеження на інфекційні захворювання.

Uniting for Ukraine — це спрощений процес, який дозволяє громадянам України та їхнім найближчим родичам приїжджати до США з гуманітарних міркувань і залишатися в кожному окремому випадку не більше двох років. років. Вони повинні мати спонсора в США, який погоджується надати їм фінансову підтримку.

Служба громадянства та імміграції США отримала понад 23 500 запитів від людей у США, які хочуть допомогти українцям при в’їзді. Спонсорам необхідно самостійно пройти перевірку безпеки. Немає обмежень щодо кількості осіб, яких особа чи група можуть спонсорувати, але чиновники адміністрації зазначили, що вони будуть оцінювати кошти та здатність спонсорів підтримати українців.

Тим часом українські заявники пройдуть суворі перевірки безпеки, включаючи біографічний та біометричний скринінг, і мають бути резидентами України станом на 11 лютого. Вони також повинні відповідати певним вимогам охорони здоров’я, зокрема мати вакцину від Covid-19, та принаймні одну дозу щеплень проти кору, поліомієліту та COVID-19 до приїзду в країну. Якщо вони цього не зробили, вони повинні отримати щеплення за кордоном в країні, в якій зараз перебувають.

Крім того, у них буде два тижні після того, як вони прийдуть у США, щоб пройти скринінг на туберкульоз, якщо їм 2 роки або старше. Потім люди надсилають ці результати на свій обліковий запис myUSCIS. Ці медичні вимоги також не є новими для посадових осіб охорони здоров’я; люди, які тікають від конфлікту, та інші біженці, як правило, повинні пройти медичний огляд перед приїздом до Сполучених Штатів.