21 Липня, 2024

Зеленський привітав Стармера з перемогою на виборах у Британії та подякував Сунаку

Президент України Володимир Зеленський одним із перших відреагував на перемогу лейбористів на загальних виборах у Великій Британії, привітавши нового прем’єр-міністра Кіра Стармера. Про це повідомляє The Sun.

Зеленський привітав Стармера з перемогою на виборах у Британії та подякував Сунаку

У своєму зверненні на платформі X (раніше Twitter) Зеленський зазначив:

«Україна та Сполучене Королівство були і залишаються надійними союзниками крізь вогонь і воду. Ми продовжуватимемо захищати та просувати наші спільні цінності життя, свободи та міжнародного правопорядку».

Президент України висловив сподівання на тісну співпрацю з новим урядом Великої Британії та бажання зміцнювати партнерство між Україною та Великою Британією для відновлення міжнародного миру та безпеки.

Зеленський також не залишив без уваги роботу попереднього прем’єр-міністра Ріші Сунака, висловивши йому подяку за підтримку України під час його каденції.

«Я вдячний своєму доброму другу Ріші Сунаку за непохитну підтримку від уряду Великої Британії під його керівництвом. Танки Challenger, ракети Storm Shadow, навчання наших пілотів на F-16 і перша двостороння угода про співпрацю в галузі безпеки — це лише деякі з наших спільних досягнень, які Україна ніколи не забуде. Дякую, Ріші», — сказав Зеленський.

Обговорення безпеки, міграції та інших актуальних питань триватимуть між світовими лідерами, проте вже зараз очевидно, що новий уряд Великої Британії продовжить підтримувати Україну у важливих міжнародних справах.

Раніше Кір Стармер заявляв, що з його приходом до влади у питанні підтримки України Великою Британією нічого не зміниться.