Трамп готує нові міграційні обмеження

Адміністрація президента США Дональда Трампа розглядає план, за яким можна було б відсіяти потенційних мігрантів, які могли б претендувати на державну допомогу, а також в окремих випадках депортувати іммігрантів, що вже живуть у Сполучених Штатах і залежать від допомоги американських платників податків, повідомляє Європейська правда із посиланням на The Washington Post, які отримали в своє розпорядження проект даної постанови.

Інший проект указу, що перебуває на стадії розгляду, передбачає істотну зміну системи, за якою США нині надають візи іммігрантам і не тільки, з метою більш пильного контролю за тими, хто в’їжджає в країну і хто може претендувати на робочі місця в США.

Наразі  залишаються незрозумілими плани Трампа щодо них, адже проекти циркулюють серед чиновників адміністрації. Білий дім не зміг підтвердити чи заперечити автентичність проектів указів. Відомо, що в разі  введення їх у дію, вони  можуть суттєво обмежити всі типи імміграції та закордонних поїздок до США, розширивши таким чином дію обмежень, які були запроваджені минулого тижня щодо громадян семи мусульманських країн.

В той час як ухвалений минулого тижня указ зосереджений на національній безпеці і запобіганні тероризму, нові проекти фокусуються на передвиборчих обіцянках Трампа захистити американських робітників і створити робочі місця, обмеживши притік іммігрантів і тимчасових робітників.

У одному з проектів адміністрація США звинувачує іммігрантів у пожиранні федеральних ресурсів і надмірному споживанні соціальних послуг США. Адміністрація, згідно з текстом документа, планує розробити стандарти для визначення того, як можна депортувати іноземця в разі, якщо він отримував соціальну допомогу протягом 5 років з моменту в’їзду в країну, в тому числі продуктові талони та допомогу за програмами TANF і Medicaid.

Проект другого указу закликає до “вилучення” “робочих магнітів”, які спричиняють нелегальну міграцію до США. Указ перегляне вимоги для робочих віз до США, скасувавши ті вимоги, що не відповідають “національним інтересам” чи можуть порушувати міграційне законодавство. Також у Трампа хочуть боротися з таким явищем як “туризм з метою народження дитини”, коли іноземці прибувають у США і народжують там дітей, які отримують американське громадянство.

Також законопроект передбачає пріоритет у наданні робочих місць громадянам США і в окремих випадках звільнення іноземців.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *