17 Травня, 2024

Українці отримали 200 тисяч доларів на кулон, що перетворює голос на текст

Український стартап Senstone – пристрій, що дозволяє записувати голосові замітки та перетворювати їх у друкований текст – зібрав уже 202 тис. доларів, про це повідомляє Укрінформ із посиланням на сторінку проекту на платформі Kickstarter.

SenStone являє собою кулон діаметром 2,9 см і вагою 26 г. Пристрій робить замітки в один клік, та одразу ж перетворюючи їх у текст та сортуючи за темами (наприклад, щоденник, блог туриста, записки з конференцій і т.п.), які створює користувач. Він уже вміє розпізнавати 7 мов, тримає заряд до 3 днів. Автори проекту позиціонують свій винахід як “технологічний стартап у сфері моди”.

mail_bigРазом з пристроєм користувач отримує мобільний додаток, який дозволяє керувати замітками. Першочергова мета винахідників на Kickstarter оцінювалася у 50 тис. доларів, однак уже станом на сьогодні зібрано 202 тис. дол. Пожертви зробити 1,9 тис. користувачів.

До кінця збору коштів на Kickstarter у стартапа лишається ще 9 днів. Нагадаємо, Kickstarter – сайт для залучення грошових коштів на реалізацію творчих, наукових і виробничих проектів за схемою краудфандінга (тобто добровільних пожертвувань).

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *