У столиці України з’явився провулок імені британського журналіста

У столиці України з’явився провулок імені британського журналіста

В Україні з’явився провулок імені Гарета Джонса – британського журналіста, який першим заявив про Голодомор в Україні. Про це пише Рубрика.

“Гарет Джонс назавжди буде в Україні. Провулок його імені неподалік від Інституту журналістики – це також символічно. Молоді журналісти йтимуть у професію і з його  іменем”, – прокоментувала новину доцентка кафедри видавничої справи та редагування Інституту журналістики, Мирослава Прихода.

Символічно, що ця новина з’явилась напередодні 115-ої річниці від дня народження і 75-ої – від дня смерті Гарета Джонса. Нагадаємо, що Гарет Джонс став першим іноземним журналістом, що наважився відкрити міжнародній спільноті правду про події у 1932-1933 рр. в радянській Україні: Голодомор, жорстку цензуру, змову та масові репресії.

Варто також зазначити, що минулого року в рамках конкурсної програми 69-го Берлінського міжнародного фестивалю відбулась прем’єра стрічки про журналіста під назвою “Ціна правди”. Зйомки стрічки проходили в Україні, Польщі та Великій Британії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *