10-річний американець розбагатів на акціях ігрової індустрії

10-річний американець розбагатів на акціях ігрової індустрії

У США 10-річний хлопчик став успішним власником акцій компанії GameStop і заробив собі на навчання. Про це пише видання The Washington Post.

П’ятикласник Джейдін із Сан-Антоніо, що в штаті Техас, отримав подарунок від мами – 10 акцій компанії, яка займається продажем ігрових приставок, комп’ютерних ігор та ігрових аксесуарів. За кожен цінний папір мама заплатила 6,19 доларів. Ніна Карр розповіла журналістам, що вона так хотіла наочно пояснити синові, як працюють гроші та що таке фондовий ринок. Саме тому, що син захоплюється відеоіграми, мама вирішила купити акції саме цієї компанії.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

«Мета полягала в тому, щоб переконатися, що він знає ціну долара і те, як управляти грошима», – каже Ніна, яка виховує сина сама. Її чоловік і батько Джейдіна помер у 2014 році. Жінка працювала фахівцем із харчування у сфері охорони здоров’я і недавно стала розвивати власний бізнес. Тому їй хотілося навчити сина правильно поводитися з грошима, і вона купила акції.

Несподівано для сім’ї акції стали рости на фондовому ринку і в останній тиждень січня 10 цінних паперів коштували вже не 60, а 3 200 доларів. Як розповіла Ніна Карр, вона якраз працювала вдома, як на її телефон стали приходити новини про спровоковане інвесторами-любителями з Reddit зростання акцій GameStop. Вона відразу ж пішла до сина і розповіла про це.

Жінка не стала розпоряджатися грошима або акціями самостійно, адже тепер це були цінні папери сина. Вона сказала, щоб Джейдін сам вирішив що робити з ними. «Вона сказала, що акції майже ніколи не ростуть таким чином, тому, якщо я хочу продати їх, ми повинні зробити це прямо зараз», – розповів хлопчик.

Джейдін вирішив все ж продати акції. Частину грошей, а саме 2 200 доларів покласти на свій ощадний рахунок, а решту суми вкласти в іншу компанію, щоб в майбутньому купити будинок для матері.

This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.