Трампа госпіталізовано із коронавірусом

Трампа госпіталізовано із коронавірусом

Президент США кілька днів тому повідомив, що отримав позитивний тест на коронавірус, а вже у суботу він писав у своєму Twitter з лікарняної палати. «Йде добре, я гадаю! Дякую усім. ЛЮБЛЮ», – написав президент на своїй сторінці, додавши, що у Меланії теж все гаразд.

Президентський лікар Шон Конлі в офіційні записці у п’ятницю повідомив: «Я із задоволенням повідомляю сьогодні ввечері, що у президента усе йде дуже добре. Йому не потрібен додатковий кисень, але після наради з фахівцями ми вирішили розпочати курс лікування препаратом Ремдесивір. Він прийняв першу дозу і зручно відпочиває». Про це пише Голос Америки. Конлі також повідомив, що у Меланії Трамп «лише легкий кашель та біль голови», а в інших членів президентської родини коронавірусу не виявили.

Президента Трампа перевезли з Білого дому до військового медичного центру поблизу Вашингтона, де він, як очікують, перебуватиме принаймні кілька днів. Спеціальна лікарняна палата, в якій перебуває президент, дає йому можливість там працювати, підкреслюють в офіційних повідомленнях.

Нагадаємо, що на початку тижня Трамп повідомив про коронавірус у соціальних мережах. “Сьогодні перша леді і я отримали позитивний результат на COVID-19. Ми ідемо на карантин і негайно починаємо процес одужання. Ми пройдемо через це разом!” – написав Трамп.

Нагадаємо, що раніше позитивнийтест на коронавірус отримала 31-річна помічниця Гоуп Гікс, яка їздила з ним на Air Force One на телевізійні дебати в Огайо на початку тижня. Журналісти сфотографували, як пані Гікс у вівторок сходить з президентського літака у Клівленді без маски. Гоуп Гікс також перебувала разом з президентом на борту вертольота “Морська піхота”, коли президент проводив мітинг у Міннесоті.

Нагадаємо, що Білий дім щодня робить тести на ковід не лише помічникам, але й усім, хто контактує з президентом.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *