23 Червня, 2024

Англієць проїхав весь світ на велосипеді за 7 років

Англієць Лей Тімміс вирушив у подорож ще у далекому 2010 році і лише цьогоріч, 27 квітня, він повернувся додому у місто Делба, пише BBC.

35-річний чоловік, який проїхав 69 тис. км, розповів виданню, що для того, аби вижити, він влаштовувався на тимчасові халтури у містах, які проїжджав. Відтак, його щоденний бюджет становив 6,40 доларів на день. Зазвичай, чоловік спав у наметі та рідко платив за транспорт. Він каже, що таке просте життя і доброта незнайомців змінили його цінності. Лей розповів про сві “набір туриста”, в яких входили: бензинова плита, фільтр для води, кавоварка, водонепроникний одяг, набір інструментів та аптечка, спальний мішок та надувний матрац, рушник, намет та сумка для їжі. Всі ці речі хлопець возив на своєму велосипеді.

Журналістам Лей розповів про свої пригоди. Так, у Канаді він зустрівся віч-на-віч з ведмедем, а в австралійській глибинці він загубив воду у спекотну пору (40 С). Йому довелось бігти назад, щоб знайти свій напій. “У цей момент ви усвідомлюєте, наскільки цінний тільки один літр води”, – каже Лей.  Хлопець також зізнався, що після цієї подорожі він зрозумів, наскільки сильно йому пощастило у житті. Також, він хоче попрацювати з дітьми, аби поділитись з ними своїм досвідом.

Фото: BBC

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *