23 Червня, 2024

Народна артистка України випустила спільний трек із репером Snoop Dogg (Відео)

Народна артистка України Тіна Кароль випустила спільний трек із Snoop Dogg  та R&B-виконавцем Luca Dayz. Прем’єра вже відбулась на всіх стрімінгових платформах світу.

“Я багато працювала над тим, щоб артист з України міг бути конкурентно спроможним на цьому ринку. Не тільки в нашій країні. Підписала цей контракт, працювала над альбомом, пройшло багато часу, перш ніж перші кроки цієї роботи стали суспільно відомі”, – розповіла ЗМІ Тіна Кароль.

Артистка запевняє, що співпраця зі Snoop Dogg вийшла досить спонтанною. Одного разу їй подзвонив представник американського лейбла і сказав, що у неї буде колаборація з репером. “Це був перший шок! А потім мені кажуть: у тебе є всього година, щоб записати свій шматок в треку! Ще один шок! Всього лише година!”, – згадала Тіна.

https://www.youtube.com/watch?v=X4-S7ypIiq8

Кароль додала, що кліп на пісню знімати не стали через пандемію. Натомість випустили лірик-відео. “Коли спілкувалися про кліп, ми зрозуміли, що імена всім відомі, всі можуть зайти на наші сторінки в соціальних мережах і ознайомитися з творчістю. Під час пандемії кривлятися в Skype або щось ще ми не захотіли “, – зауважила Тіна.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *