13 Червня, 2024

США вимагатимуть від усіх прохачів віз інформацію про соцмережі

Державний департамент хоче отримувати інформацію про імена користувачів у соцмережах від усіх прохачів американської візи. Про це повідомляє UA Post із посиланням на AP.

У повідомленні йдеться про те, що  Держдеп хоче публічно прокоментувати запропоновані нові вимоги, які вплинуть на майже 15 мільйонів іноземців, які щорічно подають заявки на американські візи. “Нові правила застосовуватимуться до практично всіх претендентів на імміграційні та неімміграційні візи. За оцінками департаменту, згідно з документами це вплине на 710 тисяч заявників на імміграційну візу та на 14 мільйонів неімміграційних візових заявників, у тому числі тих, хто хоче приїхати до США для ведення бізнесу чи навчання”.

Якщо ці вимоги ухвалять, то в заявках на візи будуть міститися список соцмереж і вимоги надати всі свої імена в цих соціальних медіа за останні п’ять років. Крім того, заявники зможуть додати інформацію про свої сторінки в тих соцмережах, які будуть відсутні у списку. “Державний департамент збирається вимагати від усіх претендентів на візу США подавати свої імена в соціальних медіа, попередні електронні адреси та номери телефонів, значно розширивши кількість відмов адміністрації Трампа потенційним мігрантам і відвідувачам країни”, – зазначається у повідомленні.

Окрім історії в соціальних медіа, заявників попросять надати номери телефонів, електронні адреси, статуси міжнародних подорожей та депортацій за останні п’ять років. Також у заяві буде питання про те, чи були задіяні члени сім’ї заявника у терористичній діяльності. Лише претенденти на окремі типи дипломатичних та офіційних віз зможуть уникнути цих вимог.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *