Трамп підписав новий міграційний указ

Трамп підписав новий міграційний указ

Президент США Дональд Трамп підписав новий закон про тимчасову заборону на в’їзд до країни громадян низки мусульманських країн. Новий указ передбачає 90-денну заборону на в’їзд до США громадян шести країн: Ірану, Лівії, Сомалі, Судану, Сирії та Ємену, повідомляє СNN.

Варто зазначити, що заборона не торкнеться тих, у кого є діюча віза, видана до 27 січня, або вид на проживання в США. Від попереднього указу, припиненого судом, новий документ відрізняється головним чином відсутністю в списку країн Іраку.

Крім того, документом на 120 днів призупиняється програма прийому біженців — однак ця міра не поширюється на тих, кого вже прийняли або зобов’язалися прийняти і призначили час прибуття на американську територію. У новій редакції антиміграційного указу також немає положень, що дають пріоритет для біженців-християн з мусульманських країн. До речі, документ набирає чинності 16 березня.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *