12 Червня, 2024

Трамп заявив про нові податки для тих компаній, які переносять виробництво за кордон

Обраний президент США Дональд Трамп  пригрозив американським компаніям, що якщо вони переноситимуть свою діяльність за кордон, то їм загрожуватиме 35-відсотковий податок при спробі продати свою продукцію в США, пишуть Vidomosti-ua.

Про це він заявив у своєму Твіттері. Також, Трамп  зазначив, що планує «істотно знизити» податки на бізнес і скоротити регулюючі засоби. У той же час він заявив, що будь-яка компанія, яка «звільняє своїх працівників, будує нову фабрику або завод» в іншій країні, «а потім вважає, що буде ввозити продукцію назад в США і продавати її тут без будь-якої розплати або наслідків, помиляється ».

Також, новообраний президент США  заявив, що податок на перетин кордону, яким будуть обкладатися товари, вироблені в інших країнах, «зробить догляд важким у фінансовому плані». «Будь ласка, майте на увазі це до того, як зробити дуже дорогу помилку!» – написав Трамп.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *