12 Червня, 2024

У Британії поліція запобігла 13 терактам за чотири роки

З червня 2013 року служби безпеки Великої Британії попередили 13 потенційних терактів в країні. Про це пише Glavcom  із посиланням на повідоилення помічника комісара Скотленд-ярда, який координує антитерористичну роботу поліції по всій країні.

Марк Роулі також додав, що в поліції одночасно ведуться близько 500 контртерористичних розслідувань. Він представив інформаційну кампанію «Дії проти тероризму», яка закликає громадськість повідомляти в поліцію про свої підозри. У третини з найризикованіших розслідувань поліції допомогла інформація від простих громадян, заявив пан Роулі. Він закликав британців довіряти своїм інстинктам і не боятися звертатися в поліцію, якщо щось викликає стурбованість.

Нагадаємо, у 2014 році у зв’язку з активізацією джихадистів в Іраку і Сирії рівень терористичної загрози в Британії підвищили до «серйозного». Це означає, що ймовірність терактів в країні вкрай висока.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *