24 Червня, 2024

У США літак здійснив екстренну посадку через…телефон

Інцидент трапився в аеропорту в Луісвілі (Штат Кентуккі). Гаджет задимівся саме в той момент, коли літак починав підніматись у повітрі. Хоча представники компанії, не повідомляють модель пристрою, пасажири літака говорять, що то був Galaxy Note 7, інформує Ріа Новини.  Федеральне управління США теж відмовилось називати очну модель пристрою, зазначивши, що ведеться слідство.
У США літак здійснив екстрену посадку через займання гаджета від Samsung

У результаті із задимленого салону довелось евакуювати 75 осіб, на щастя, ніхто не постраждав. Сам власник гаджету зазначає, що ніщо не свідчило про небезпеку, адже пристрій працював нормально і індикатор батареї світився зеленим світлом.

Компанія Samsung уже відкликала 2,5 млн. проданих пристроїв, а пасажир згаданого літака придбав свій гаджет після відкликання.

Нагадаємо, що подібні випадки вже траплялись, наприклад, 23-го вересня 2016 пасажири літака індійської компанії почули в салоні запах диму, який йшов від тліючого Samsung Galaxy Note 2. У керівництві цивільної авіації Індії зазначили, що не рекомендуватимуть пускати в салон пасажирів з Galaxy Note.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *