Олімпійська чемпіонка, яка проживає в США, відмовилась від українського громадянства

Олімпійська чемпіонка, яка проживає в США, відмовилась від українського громадянства

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Перша олімпійська чемпіонка Незалежної України, фігуристка Оксана Баюл вирішила відмовитися від українського паспорта. Про це повідомляє ЕспресоTV.

This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gif

“Я це роблю. Я так схвильована. Пора. Я більше нічого нікому не доводжу. Ні так ні. Головою в бортик без мене”, – написала Баюл на своїй сторінці в Instagram. Своє рішення вона пояснила тим, що згідно з українським законодавством, “якщо громадянин України набуває громадянство іншої держави, така особа, як і раніше визнається громадянином України лише в правовідносинах”.

“Я відмовляюся від українського громадянства”, – наголосила спортсменка, яка проживає у США з 1994 року.

Варто додати, що у 2010 році Оксана повернулась на Батьківщину та навіть почала викладати у Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова. Щоправда, через чотири місяці жінка повернулась назад, до США. В Америці жінка займається бізнесом – вона заснувала власний бренд спортивного одягу та аксесуарів для фігурного катання. Всі виручені кошти вона віддає на підтримку молодих фігуристів, що не в змозі самостійно оплачувати тренування.

Нагадаємо, що Оксана Баюл перемогла в норвезькому Ліллехаммері у 1994 році і саме тоді вперше Гімн України офіційно прозвучав на Олімпіаді.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.