Українка стала переможницею престижної музичної премії та отримала 15 тисяч євро

Українка стала переможницею престижної музичної премії та отримала 15 тисяч євро

Українська реперка Альона Савраненко (Alyona Alyona) стала лауреаткою премії Music Moves Europe Talent Awards 2021. Про це повідомляють організатори премії.

Із перемогою музикантку привітало Міністерство культури України. “Українська співачка alyona alyona на фестивалі Eurosonic Noorderslag (ESNS) стала лауреаткою премії Music Moves Europe Talent Awards 2021 – щорічної нагороди ЄС у сфері популярної сучасної музики”, – йдеться в повідомленні.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Окрім Савраненко, премію отримали ще семеро музикантів. Крім того, українка отримала нагороду Public Choice Award. Окрім 10 тисяч євро призової винагороди вона отримує ще 5 тисяч євро і запрошення на зйомки лайв-сесії в студії Deezer у Парижі.

Премія The Music Moves Europe Talent Awards заснована Європейським союзом у 2019 році. Переможцями премії можуть стати «найбільш цікаві нові європейські таланти». Альона Савраненко стала номінанткою у вересні 2020 року.

Варто додати, що у жовтні 2018 року Alyona Alyona, яка працювала вихователькою в дитячому садочку під Києвом, презентувала свій дебютний кліп на пісню «Рибки». Наразі кількість переглядів відео на YouTube сягнула майже 2,5 млн. У квітні 2019 року реперка випустила дебютний альбом «Пушка», до якого увійшли 13 треків.

This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.