Український письменник став лауреатом літературного конкурсу Спілки білоруських письменників

Український письменник став лауреатом літературного конкурсу Спілки білоруських письменників

Лауреатом літературного конкурсу «Экслібрыс» імені Володимира Короткевича, який організувала опозиційна Спілка білоруських письменників, став Вʼячеслав Левицький. Це єдиний українець, що здобув таку нагороду. Про це пише bukvoid.

Щорічний конкурс «Экслібрыс» заснований 2008‑го та кожного разу присвячений новій символічній постаті чи події. Дотепер його переможцями та дипломантами став ряд помітних білоруських авторів, котрі заявили про себе у 2000-х – 2010-х роках, зокрема Христина Бандурина, Ольга Гапєєва, Олесь Ємельянов-Шилович, Анатоль Іващенко, Павло Костюкевич, Сержук Медвєдєв, Антон Рудак, Ганна Северинець, Ганна Янкута.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

У минулому році конкурс приурочили до 90-ліття від дня народження класика білоруської літератури Володимира Короткевича.

Нагадаємо, що В’ячеслав Левицький (народився 1988 року) – український поет, перекладач, літературознавець. Лауреат літературних конкурсів «Гранослов» (2006), «Кримський інжир / Qirim inciri» (2019), «Смолоскип» (2020), перекладацької премії «Metaphora» (2016), поетичного фестивалю «Молоде вино» (2009), а також інших відзнак.

This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.