Український фільм отримав «Кришталевого ведмедя» Berlinale

Український фільм отримав «Кришталевого ведмедя» Berlinale

This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gif

Повнометражний ігровий фільм української режисерки Катерини Горностай отримав нагороду «Кришталевий ведмідь» від Юнацького журі конкурсної програми Berlinale Generation 14plus як найкращий повнометражний фільм. Про це повідомляє пресслужба Держкіно.

Фільм під назвою «Стоп-Земля» покажуть 9 та 10 червня у кінотеатрах Берліна в межах другої частини цьогорічного Берлінале. Кінотеатральний реліз фільму в Україні планується у другій половині 2021 року.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

«Фільм переконливо висвітлює різноманіття важливих тем, які зрозумілі нам як молодим людям. Платонічна любов, квір, солідарність та психологічний стрес посилюють ефект фільму як автентичної історії про дорослішання. Завдяки техніці творчої візуалізації та художній формі стає зрозумілим, як наше покоління мріє, відчуває і переживає життя. Меседж фільму переконує нас, що мати певні страхи – невід’ємна частина нашого життя. Все для того, щоб насолоджуватися найбільш захоплюючими роками молодості», – повідомляється у повідомленні на сайті Держкіно.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Варто додати, що «Стоп-Земля» – чуттєва автобіографічна історія про дослідження себе. 16-річна Маша навчається у звичайній київській школі в 11-А класі. Не почуватися дивно та відсторонено в колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня, по-своєму переживаючи напружену шкільну буденність. Окрім майбутніх екзаменів, вийти із зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашу. Вона розуміє, якщо не наважишся – ніколи не знатимеш, чи є щось у відповідь.

This image has an empty alt attribute; its file name is Magnit-Wanted-CDL-Banner-916-8806758.gif

Сценарій фільму написала режисерка Катерина Горностай. Зіграли у стрічці непрофесійні актори-підлітки, з якими Катерина працювала в акторській лабораторії восени 2019 року. У головних ролях – Марія Федорченко, Арсеній Марков, Яна Ісаєнко, Олександр Іванов. Оператор-постановник – Олександр Рощин. Художник-поставник – Максим Німенко. Композиторка – Мар’яна Клочко. Режисери монтажу – Нікон Романченко та Катерина Горностай.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.