Збірна України перемогла на Чемпіонаті світу з парабіатлону, США посіли друге місце

Національна паралімпійська збірна України з парабіатлону перемогла на чемпіонаті світу у місті Принц Джордж (Канада), повідомляє Міністерство молоді та спорту України в Facebook.

24 українці вибороли 20 нагород — 8 золотих, 7 срібних та 5 бронзових медалей, а у гонці-переслідуванні весь п’єдестал був український: Богдана Конашук виграла золото, Людмила Ляшенко — срібло, Олександра Кононова — бронзу, зазначають в міністерстві.

• Григорій Вовчинський (клас стоячи) — 1 бронза;
  • Олександра Кононова (клас стоячи) — 1 бронза.

Друге місце з 8 нагородами в медальному заліку посіли США, а третю сходинку посіла Канада — у них 7 медалей.

У кінцевий день чемпіонату світу з парабіатлону 2024 року збірна США та збірна України посіли перші місця на подіумі у командному спринті.

Примітно, що одна із золотих медалісток від США — Оксана Мастерс — уродженка України, яку удочерили американці. Вона стала успішною спортсменкою та представляє у світі Сполучені Штати.