Google презентував додаток для виявлення шкірних захворювань

Google презентував додаток для виявлення шкірних захворювань

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Компанія Google представила додаток на основі штучного інтелекту, який може проаналізувати стан шкіри, волосся, нігтів та діагностувати ймовірні захворювання. Компанія розробляла застосунок три роки. Про це пише Укрінформ.

This image has an empty alt attribute; its file name is Magnit-Wanted-CDL-Banner-916-8806758.gif

За словами розробників, люди, у яких виникають проблеми зі шкірою найчастіше “гуглять” симптоми. Кількість таких пошукових запитів за рік складає понад 10 мільярдів. Алгоритм враховує наступні фактори – вік, стать, раса та тип шкіри. У додатку користувач має зробити три знімки проблемних зон із різних сторін. Штучний інтелект може розпізнати 288 станів шкіри, нігтів і волосся. До того ж, застосунок відображатиме інформацію, перевірену дерматологом та відповіді на поширені запитання, а також подібні зображення з інтернету.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Цікаво, що за даними тестування Google, у 84% випадків один із трьох варіантів, які система пропонує як імовірну хворобу, є правильним. Такі дані базуються на проведених понад 1000 тестів на зображеннях. Варто додати, що додаток планують запустити до кінця цього року.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.