Визначились із учасниками першої в історії України команди Ігри Воїнів

Визначились із учасниками першої в історії України команди Ігри Воїнів

Відбіркова комісія Warrior

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Games оприлюднила імена 40 військовослужбовців та ветеранів, які представлятимуть Україну на Warrior Games (Іграх воїнів) 2021 в Орландо (США). Про це повідомляє прес служба Міністерства у справах ветеранів України.

This image has an empty alt attribute; its file name is Magnit-Wanted-CDL-Banner-916-8806758.gif

«Сьогодні ми стали свідками народження першої в історії України Національної збірної команди ветеранів. Вперше 40 учасників, які пройшли національний відбір у 11-ти видах спорту, візьмуть участь у міжнародних Іграх Воїнів у вересні в США. Україна серед 9-ти націй світу яка приєдналася до найбільших ветеранських змагань світу. Після запеклої, прозорої та чесної боротьби, ми наразі можемо привітати перших учасників національної збірної команди ветеранів у Іграх Воїнів в США. Ці змагання є традиційними для воїнів, які віддали своє здоров’я під час захисту держави, але знайшли в собі сили і волю долучитися до змагань для досягнення спортивних результатів, а також перемоги над собою» – йдеться у повідомленні.

This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gif

Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна розповіла, що для участі у Національному відборі до збірної надійшло 260 заявок від воїнів, з різних куточків України. 229 учасників особисто взяли участь в змаганнях, з 11-ти адаптивних видів спорту, які тривали на 5 локаціях протягом 2 днів.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

Варто додати, що у липні та серпні будуть проведені 2 навчально тренувальні збори по видах спорту. Участь у міжнародних змаганнях Ігри Воїнів пройдуть у США 12-22 вересня 2021 року.

This image has an empty alt attribute; its file name is GBExpressInc.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is 0
This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.