В Україні проведуть онлайн-фестиваль приготування борщу

В Україні проведуть онлайн-фестиваль приготування борщу

Міністерство культури та інформаційної політики 5 березня проведе онлайн-презентацію приготування українського борщу. Про це пише Укрінформ із посиланням на повідомлення міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка.

This image has an empty alt attribute; its file name is Lion-Express-LLC.jpg

«Борщ – українська страва. Це знаємо ми, та розуміє дедалі більше іноземців. Доказ цьому – рейтинги авторитетних міжнародних медіа. Робота над популяризацією асоціативного словосполучення – «борщ-Україна» триває. А для адептів сумнівних теорій в інформаційному полі готуємо залізний аргумент – подання українського борщу до нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Саме тому 5 березня Міністерство культури та інформаційної політики разом із громадською організацією «Інститут культури України» за шефства Євгенія Клопотенка проведе онлайн-презентацію «Культура приготування українського борщу», – повідомив Ткаченко.

Він зазначив, що під час події буде зафіксований рекорд наймасовішого приготування нашої національної страви. За його словами, 25 учасників з усіх регіонів України зберуться разом, аби приготувати борщ за неповторним автентичним рецептом кожного. Процес приготування відбуватиметься одночасно за окремими робочими місцями із дотриманням карантинних норм.

Початок онлайн-фестивалю борщу 5 березня 2021 о 16:00 і пряму трансляцію можна спостерігати тут.

This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.