Листування у Viber тепер можна використовувати як доказ у суді

Листування у Viber тепер можна використовувати як доказ у суді

В Україні листування у месенджері Viber тепер можна використовувати як доказ у суді. Про це повідомляє Центр Дослідження судової практики у Facebook.

This image has an empty alt attribute; its file name is 0

“Раніше листування в месенджері чи соціальній мережі не сприймалися як належні докази, але постановою Верховного суду у справі № 753/10840/19 підхід до скріншотів змінили. Заявниця звернулася до суду для отримання обмежувального припису щодо свого колишнього чоловіка. Той погрожував їй та її дитині. У якості доказів жінка подала до суду скріншоти листування з ним у Viber”, – йдеться у повідомленні.

This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gif

Суд прийняв це листування як належні докази й задовольнив вимоги заявниці. Залишив у силі рішення судів першої та апеляційної інстанції й Верховний суд. Більш того, вивчивши листування, Феміда встановила, що зміст конкретних фраз, лексики та характеру використання мовних засобів, які чоловік використовує з колишньою дружиною і малолітнім сином, мож

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

на кваліфікувати як домашнє насильство.

Таким чином суди заборонили чоловікові вести листування, розмовляти телефоном або в будь-який інший спосіб контактувати з колишньою дружиною і дитиною як особисто, так і через третіх осіб.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.