Найбагатші американці стали ще багатшими на 40% за рік пандемії

Найбагатші американці стали ще багатшими на 40% за рік пандемії

400 найбагатших американців стали на 40% багатші, ніж минулоріч, збільшивши свої статки на  4,5 трлн доларів. Про це пише The Guardian.

This image has an empty alt attribute; its file name is Standart-Transport-1_S-UA.gif

Так, за інформацією видання, рік локдауну названо “рекордним роком для мільярдерів”.

This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gif

Засновник Amazon Джефф Безос утримує перше місце четвертий рік поспіль з чистим капіталом в 201 млрд доларів, за ним – Ілон Маск з Tesla і Марк Цукерберг з Facebook з чистим капіталом в 190,5 млрд і 134,5 млрд доларів відповідно.

This image has an empty alt attribute; its file name is Donato-Legal-Group_300_250.gif

Цікаво, що до списку мільярдерів додалися 44 нові учасники  – це найбільша кількість “новачків” з 2007 року. Дві третини з них заробили на фінансах і технологіях. Зокрема, у числі новачків зі статком у 30,4 млрд доларів – Міріам Адельсон, дружина покійного магната казино Шелдона Адельсона, криптовалютний мільярдер Сем Бенкман-Фрід (22,5 млрд доларів).

This image has an empty alt attribute; its file name is Davis-Ranch.gif

Водночас, колишній президент США Дональд Трамп вперше випав з Forbes 400. Згідно з Forbes, статки Трампа оцінюються в 2,5 млрд доларів.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Варто нагадати, що для того щоб потрапити в список, люди мають мати мінімальний власний капітал в 2,9 млрд доларів, що на 800 млн доларів більше, ніж рік тому.

Варто додати, що American Airlines вже заявила, що понад 100 тисяч співробітників в США повинні будуть пройти вакцинацію, але не вказала дати. Зазначається, що співробітники зможуть добиватися звільнення від вакцинації з релігійних мотивів або здоров’ю. Також три авіакомпанії окремо підтвердили, що розмова була, але відмовилися обговорювати деталі.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.