Президент США виступив із зверненням щодо Афганістану

Президент США виступив із зверненням щодо Афганістану

Президент США Джо Байден виступив із заявою щодо ситуації в Афганістані, де таліби захопили владу.

This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gif

Президент США розкритикував лідерів Афганістану за втечу з країни та афганські війська за відмову належним чином захищати свою країну. Правда в тому, що це (прихід до влади ” Талібану”) відбулося швидше, ніж ми очікували”, — заявив Байден вчора на брифінгу. Про це повідомляється на сайті Білого Дому.

Президент США запевнив, що рішення вивести війська США з Афганістану було правильним. Він наголосив, що не шкодує про його ухвалення. Також він сказав, що місія в Афганістані ніколи не планувалася як “побудова нації”. І додав, що “для виведення американських військ ніколи не було відповідного часу”.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Байден запевнив, що США будуть і надалі надавати підтримку жителям Афганістану. І зазначив, що “його команда” уважно стежить за ситуацією, що складається в країні. “Ми продовжимо підтримувати жителів Афганістану, просувати регіональну дипломатію для запобігання насильству та нестабільності і виступати за основні права афганців”, — заявив президент.

Нагадаємо, що 15 серпня адміністративний центр афганської провінції Нангархар, місто Джелалабад, без спротиву перейшов під контроль бойовиків радикальної ісламської організації “Талібан”. Таким чином Кабул залишився останнім великим містом країни, який досі перебуває під контролем афганського уряду. Також варто додати, що під контролем терористів опинилися всі прикордонні переходи, покинути країну можна тільки на літаках з аеропорту Кабула. Після переговорів з талібами влада погодилася здати їм місто, ісламісти взяли під контроль весь Афганістан. Також днями посольство США в Афганістані повідомило про обстріл аеропорту Кабула, з якого евакуюють американців.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.