Україна отримає додаткові американські вакцини за програмою COVAX

Україна отримає додаткові американські вакцини за програмою COVAX

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

До України в рамках міжнародної програми COVAX будуть надходити додаткові американські вакцини від COVID-19. Про це пише Радіо Свобода із посиланням на тимчасово повірену у справах США в Україні Крістіна Квін.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

Вона також наголосила, що Сполучені Штати є найбільшим донором цієї програми і надали 4 мільярди доларів для розподілення і постачання вакцин по країнах світу.«Американський уряд працює разом із українським із приводу боротьби з такими захворюваннями, як туберкульоз, ВІЧ/СНІД та інші, і також допомагає в дитячому вакцинуванні.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Тому робота на допомогу в боротьбі з COVID-19 – це продовження роботи, яку ми проводили довго в галузі зміцнення громадського здоров’я», – заявила Квін.

Варто додати, що Крістіна Квін наголосила, що США рекомендують країнам купувати усі вакцини, що були затверджені Всесвітньою організацією охорони здоров’я. «У нас немає улюбленців серед тих вакцин, які ВООЗ рекомендувала для використання. Ті вакцини, що ми будемо надавати Україні через COVAX, будуть американського виробництва», – заявила вона. Вона також уточнила, що те, які саме вакцини будуть постачати до України зі Сполучених Штатів, будуть вирішувати урядові експерти в Вашингтоні.

This image has an empty alt attribute; its file name is GBExpressInc.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is 0
This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.